FM CAR - Automyčka Praha - ruční mytí vozů
AUTOMYČKA - AUTOFOLIE - AUTOSKLA

Autosklo

Tónování autoskel je jedním z prvků auto tuningu. Učiní Váš vůz více atraktivním a opticky mění tvar vozu. Jedna z jeho výhod je při horkém počasí, kdy se zvyšuje účinnost klimatizace v autě. Zároveň tónováním autoskel dosáhnete ochrány interiéru Vašeho vozu před zvědavýma očima, zajistí bezpečnost věcí, které jsou v autě, dodává další sílu skla a tím zvýší bezpečnost. Tónovací fólie mají schopnost odrážet UV a tím chraní interiér vozidla před vyblednutím, tlumí sluneční odlesky pro pohodlnější jízdu.

V poslední době, přicházi do světa tuningu rovněž tónování světel. Při minimálních nákladech promění Vaše vozidlo z běžného auta na originální a stylový vůz s charakterem.

Tónování světel provadime bez jakékoliv demontáže a trvá přibližně 30-40min. Vybírat lze z širokého spektra barev. Tyto fólie lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvářet tak unikátní design. Životnost fólie je až 3 roky a lze ji pak sejmout bez poškození světel. Výhodou technologie tónování světel folií oproti tónování pomocí sprejů je její bezproblémové odstranění.